Aktuality
Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov
Kalendár akcií Diskusné fórum
In-Počasie SK

Téma: Výjazd do Zlatých Moraviec 17.4.2010

Kategória Diskusné fórum » Akcie a zrazy, založil yanco 12.4.2010 20:11, Zdieľaj na Facebooku Facebook

yanco
avatar užívateľa yanco
12.4.2010 20:11
Neviem ako Vám, ale mne sa tento zraz celkom pozdáva a ako celodenný výlet zaujimavou cestou by nemusel byť zlý. Bol by záujem ? Raptor, Zlaté Moravce by mali byť pohodové, čo ty vravíš ?
yanco
avatar užívateľa yanco
12.4.2010 20:21
Pozerám teraz na dátum, to je deň, kedy bude zrejme v SR vyhlasený štátny smútok, tým pádom, teda aspoň podľa mňa, by sa tento zraz konať nemal.
Ifcozv
avatar užívateľa Ifcozv
12.4.2010 21:35
Yanco koli pohrebu polskeho prezidenta ?
yanco
avatar užívateľa yanco
12.4.2010 22:18
Áno, aj zraz v TT je už odvolaný z toho dôvodu
piitr
avatar užívateľa piitr
12.4.2010 22:23
....ale nejaký výjazd by sa mohol zorganizovať. Trebárs aj s čiernymi páskami. Ak má byť už pekne, škoda doma trčať. :-)
yanco
avatar užívateľa yanco
12.4.2010 22:26
Piitr, plánujem Znojmo cez Rakúsko *thumbsup*
raptor
avatar užívateľa raptor
13.4.2010 7:27
yanco ZM ako mesto su uplne v pohode ale co sa tyka zrazu neviem ti povedat nic blizsie lebo cca pred dvoma tyzdnami som kukal na ten plagatik nechapavo ako luptak na test inteligencie ze co to ma znamenat ZM a zraz

ja sa tam zrejme nezucastnim uz len koli tomu ze sucastou programu je vozenie deti na namesti (proti comu nic nemam) ale za sucasneho prihrievania predvolebnej polievocky nasej bigotnej uvrieskanej a nebojim sa napisat ***..tej primatorky

http://www.youtube.com/watch?v=DRma7ApgBV0
piitr
avatar užívateľa piitr
13.4.2010 8:26
Cirkus mafiánka Serafína (dajte mi pištoľ a ja postrieľam) :-D:-D:-D
raptor
avatar užívateľa raptor
13.4.2010 8:40
ak by ste sa tam predsa len vybrali a a dostali by ste chut sa povozit po okoli tak odpocuram

ZM, machulince, obyce, jedlove kostolany, velka lehota (pekny vyhlad), nova bana (tajch) a z novej bane po "starej ceste" spat do ZM

pricom stara cesta znamena novy asfalt, minimalnu premavku a prijemne tiahle zakruty
potapac001
avatar užívateľa potapac001
14.4.2010 20:08
podľa najnovších správ je ten štátny smútok preložený na nedeľu 18.4.2010*bravo*
parek
avatar užívateľa parek
14.4.2010 22:54
Ak je akcia uz nejaky cas naplanovana tak by sa mala konat.Taktiez aj svatby sa konaju*rofl*
Na vrch témy   Hore

Prispievať do fóra môže len registrovaný užívateľ


Kontakt   |   Obchodné podmienky   |   Ochrana osobných údajov   |   7 registrovaných online