Aktuality
Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov
Kalendár akcií Diskusné fórum
In-Počasie SK

Téma: Tanec Slnka '10

Kategória Diskusné fórum » Diskusia k akciám, založil pitbulka 30.6.2010 12:59, Zdieľaj na Facebooku Facebook

Diskusia k akcii: Tanec Slnka '10

pitbulka
avatar užívateľa pitbulka
30.6.2010 12:59
http://motocykel.sk/clanok.php?id=2211


vyzerá to veľmi zaujímavo *bravo*
klasik
2.7.2010 15:47
pitbulka chodievam tam každý rok a vždy som spokojný.
sothar
avatar užívateľa sothar
7.7.2010 11:00
Nech pozeram ako pozeram, nikde nieje ziadna zmienka o vstupnom. Takze to bude zadarmo? *devil* :-D Neviete ako to je?
iljic
avatar užívateľa iljic
7.7.2010 11:19
Vstupné je 10€ ako som sa dopátral *crazy*
sothar
avatar užívateľa sothar
7.7.2010 11:44
iljic *thumbsup* dik
MioK
avatar užívateľa MioK
20.7.2010 13:52
Tak kto sa chystáte ?
klasik
21.7.2010 23:04
MioK chystali sme sa toho roku ale akosi sme dátum totok-oné a už máme inú akciu, že do Pekelných Dolov pójdeme mrknúť cez víkend, hybaj s nami Cica
MioK
avatar užívateľa MioK
22.7.2010 8:10
Jé klasik to znie dobre ! Kedy kde jako kolko kto za kolko ? :o)
IDEM !!!*rofl*
AMIS
avatar užívateľa AMIS
26.7.2010 23:25
Behom do stanu som zmokol ako pes ale myslím, že kvalita zrazu sa udržala aj napriek počasiu. Jediné čo ma serie, že kurací špíz ohriaty v mikrovlnke s dvomi feferónkami za desť evri som nejedol asi ani v taliansku a tam teda ty ****y na jedle pekne zdierajú ale až na túto epizódku silno podchladeno špízovitú som v nedeľu odchádzal spokojný. Chinaski nesklamali a po smutnom spred dvoch rokov trápnom poldruhahodinovom ladení Kuliho na pódiu mi tentokrát výrazne vylepšili náladu a stál som tam vytešený aj keď mrholilo. Mimochodom v 2007, keď sme s doctorom dofrčali na slnkozraz , tak na pódiu oznámili smrť textára Chinaski a vtedy som bol silno smutný, preto som bol teraz rád, že som ich s odstupom času znova videl na živo na pódiu . Jeli jak gule *thumbsup**drink*akurát slifka sa rýchlo minula *devil*
Na vrch témy   Hore

Prispievať do fóra môže len registrovaný užívateľ


Kontakt   |   Obchodné podmienky   |   Ochrana osobných údajov   |   8 registrovaných online