Aktuality
Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov
Kalendár akcií Diskusné fórum
In-Počasie SK

Téma: Moja prvá GSX R 600 K1

Kategória Diskusné fórum » Diskusia k fotogalérii, založil iljic 30.3.2010 17:39, Zdieľaj na Facebooku Facebook

Diskusia k fotogalérii: Moja prvá GSX R 600 K1

iljic
avatar užívateľa iljic
30.3.2010 17:39
Ooooo tak tohoto sršňa si dodnes deň dobre pamätam *thumbsup*
Veeeelmi dobra moto
Terror
avatar užívateľa Terror
30.3.2010 17:42
Ani nehovor, dosť sme si užili a mal svoju hystóriu8-)
iljic
avatar užívateľa iljic
30.3.2010 17:43
A ako sa jej každy bal :-D vraj Jokerova moto. Ale bola faaakt dobra
Terror
avatar užívateľa Terror
30.3.2010 21:41
A este aj je len sa treba starat o nu ma uz svoje roky. Chalan co ju kupil je spokojny
sothar
avatar užívateľa sothar
30.3.2010 22:45
Terror: za kolko si ju predal? Nemas este nejake fotky, ako vyzerala po lakovani a polepeni? Stale mi to vrta v hlave, a na tej poslednej fotke to nevyzera zle *thumbsup*
Terror
avatar užívateľa Terror
30.3.2010 22:52
Dal som ju za 3300€ bolo na nej vela doplnkov a vela veci som dal chalanovi aj origos. To su fotky po striekani. Ale ak nemusis nerob to je to porod...
sothar
avatar užívateľa sothar
30.3.2010 23:00
No pockaj, to nie su vsetky fotky po striekani, nie? Prve dve su pred, a len posledna je po. Nie? Na poslednej su trochu naredsie pismenka "suzuki" a chyba tam cervene "R".. No musiet nemusim, motorka jazdi aj oskreta, ale myslim ze by to bolo pekne :-) cez zimu sme zohnali a vymenili bocny plast, uz aspon nieje rozlamany, ale stale je to obite.. ale taka pekne nanovo cukrikovo nastriekana, hmmmmm to by bolo cosi *thumbsup* len by som este chcela vidiet nejake fotky (ak by si nasiel)
Terror
avatar užívateľa Terror
30.3.2010 23:20
Fotka na ktorej je babenka, tak ta je pred striekanim. Vsetky ostatne su po striekani. Ja by som uz nestriekal je to beh na dlhu trat, skor ti odporucam Ebay. Sleduj: linka
sothar
avatar užívateľa sothar
31.3.2010 23:52
Pozeram ze pribudli dalsie fotky, teda mne sa to z fotiek velmi paci, ako je to spravene. O tych kapotach z ebayu som chvilu uvazovala, ale precitala som si dost negativnych ohlasov na tieto cinske vyrobky, ze nesedia tak ako maju, ze ich treba doupravovat, dovrtavat dierky, niektore ze sa dokonca topia.. tak to ma odradilo. A osobne nepoznam nikoho kto by si taku vec kupil, aby som ich mohla vidiet nazivo a spravit si sama o tom obraz..
Terror
avatar užívateľa Terror
1.4.2010 13:26
Jasne ale treba pozerat ci je to ABS plast ak ano nemas co riesit....osobne by som predal kapoty co mas a kupil z Ebay, ale je to na tebe. Striekanie je fakt porod...nalepky co som kupil nelicovali tiez a nedokazali sme ich kvalitne nalepit, sem tam bola bublinka. Ked si sa lepsie zapozerala tak to tam bolo...
Na vrch témy   Hore

Prispievať do fóra môže len registrovaný užívateľ


Kontakt   |   Obchodné podmienky   |   Ochrana osobných údajov   |   6 registrovaných online