Aktuality
Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov
Kalendár akcií Diskusné fórum
In-Počasie SK

Téma: 2. Kawasakiclub weekend 14.8.2010

Kategória Diskusné fórum » Diskusia k fotogalérii, založil kavis 20.8.2010 21:53, Zdieľaj na Facebooku Facebook

Diskusia k fotogalérii: 2. Kawasakiclub weekend 14.8.2010

kavis
avatar užívateľa kavis
20.8.2010 21:53
no toto sú tiež tí akože motorkári čo nám robia hambu, myslia si že keď sa dajú do kože od hlavy až po päty je všetko v poriadku ale na prilby zabudli no fuj *devil*
milos
21.8.2010 15:55
stredna foto v hornej rade bola rozoberana na motoride ze su tam deti *rofl*len chcem pripomenut ze za dieta je zodpovedny rodic ktory sedel asi 4 metre za nimi a nebol to ucastnik zrazu ale domaci cumitel a vedel co sa bude diat ale zrejme mu bolo prednejsie *drink* utocit koli nezodpovednosti rodica na Kawasaky klub je trapne*devil*
kavis
avatar užívateľa kavis
21.8.2010 21:55
No kto chodí na nudapláže sa týmto ani zaoberať nebude lebo vie že pre takto odchovávané detská je to prirodzená vec, vlastne nemá zmysel to ani rozoberať ........
Packy
avatar užívateľa Packy
23.8.2010 10:39
no, jeden zadok je tam doooost dobry... *devil*:-D
Bacigala
avatar užívateľa Bacigala
25.8.2010 13:05
len dodam ze na brane som kazdeho co i len okolo prechadzajuceho obcana informoval o programe a o tom co sa bude diat a upozornil, ze nieje to vhodne pre deti... ak tam nejaky rodic svoje dieta napriek tomu zobral bolo to iba na jeho zodpovednost... "hawk" naozaj to nema zmysel vobec rozoberat...... :-P Milos dik .. vsetkym "plechovym zadkom" ktory sa na tej parade zucastnili a nielen na nej ale prisli sa k nam zabavit dakujem... *thumbsup* tesime sa na buducom rocniku 8-)
brano1
avatar užívateľa brano1
5.9.2010 0:47
a vcom sme vykonaly tu hambu?ved to bolo v programe a islo o pobavenie,Pan "akoze motorkar-odchovany.:-P
kavis
avatar užívateľa kavis
3.6.2013 22:19
no niekto ma nepozná a preto nepochopil môj prvý príspevok :-D
Na vrch témy   Hore

Prispievať do fóra môže len registrovaný užívateľ


Kontakt   |   Obchodné podmienky   |   Ochrana osobných údajov   |   4 registrovaných online